KLAVER Sp. z o.o.
Poszukujemy kelnerów/ pracowników obsługi do pracy w Niemczech. Lokalizacja: Altötting, Baiersbronn, Sylt, Poczdam

KELNER/ KELNERKA – NIEMCY

Zakres obowiązków:

- obsługa gości różnej narodowości

- dobra współpraca z bufetem

- utrzymanie czystości w miejscu pracy

- przestrzeganie standardów HACCP

- sporządzanie rachunków i przyjmowanie płatności

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego (przynajmniej A2)

- zdolność szybkiego nawiązywania kontaktu z klientem

- miła aparycja, zadbany wygląd

- życzliwość, uprzejmość i wysoka kultura osobista

- dobre maniery, odpowiedzialność,

- talent organizacyjny

- dodatkowym atutem będzie ukończone szkolenie zawodowe w branży hotelarskiej/turystycznej

- mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub innych języków obcych

Oferujemy:

- umowę o pracę na czas nieokreślony

- miłą atmosferę w miejscu pracy

- możliwość rozwoju zawodowego

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i zaangażowania w obowiązki

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, zadzwoń lub wyślij sms:

Teresa +48 731 901 913

Magda + 48 577 901 099

Izabela+48 570 901 913

Klaver ( KRAZ 18450 ) Częstochowa ul. Gminna 131