Key Account Manager (branża POS)

  • Data publikacji:
  • 04-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Polska
  • Stanowisko:
  • Manager

Obecnie dla naszego klienta z branży opakowań oraz materiałów POS, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków
  • Sprzedaż produktów z obszaru permanentnych materiałów POS.

  • Pozyskiwanie nowych, strategicznych klientów.

  • Wspieranie klientów przy opracowywaniu i realizacji nowych projektów.

  • Koordynacja działań związanych z zapewnieniem jakości produktu zgodnie z wymaganiami klienta oraz monitorowanie realizacji zamówień produkcyjnych.

  • Regularna analiza możliwości rynku i trendów rynkowych oraz podejmowanie działań na rzecz jego rozwoju.

  • Monitorowanie rynku i pozyskiwanie wiedzy na temat działań konkurencji.

  • Współpraca z działem finansowym w zakresie pozyskiwania danych finansowych oraz współpraca z innymi działami firmy

Wymagania
  • Min 2 letnie doświadczenie w branży sprzedaży produktów z obszaru permanentnych lub/i tekturowych materiałów POS.

  • Znajomość technik sprzedaży,

  • Umiejętności negocjacyjne,

  • Znajomość produktu i branży permanentnych lub/i tekturowych materiałów POS.

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

  • Wykształcenie wyższe techniczne/ekonomiczne mile widzine

  • Umiejętność samodzielnego poszukiwania potencjalnych klientów i budowania relacji biznesowych

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Stałe wynagrodzenie wzbogacone o premię uzależnioną od osiąganych wyników i realizacji zadań

  • Możliwość rozwoju zawodowego i prowadzenia własnych projektów

Zachęcam do przesłania swojego aktualnego Cv na adres efilipiak@chronosconsulting.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń