Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Key Account Manager (papier, tektura falista)

Key Account Manager (papier, tektura falista)

  • Data publikacji:
  • 29-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • cała Polska
  • Stanowisko:
  • Key Account Manager

Dla Naszego Klienta – Wiodącej Firmy w Branży Opakowań poszukujemy:

Key Account Manager (papier,tektura falista)

miejsce pracy: cała Polska

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów z sektora B2B do do drukarni flexograficznych i producentów opakowań,

  • Nadzór i wzmacnianie relacji handlowych z klientami aktywnymi,

  • Realizacja założeń budżetowych w zakresie wolumeny sprzedaży oraz marży

  • Monitoring rynku oraz zachowań konkurencji,

  • Prezentacja portfolio oraz wyszukiwanie produktowych nisz rynkowych,

  • Przygotowywanie ofert handlowych,

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży tektury falistej i papieru do producentów opakowań i drukarni,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziana,

  • Zaangażowanie w działaniu oraz orientacja na realizację zadań,

  • Determinacja w dążeniu do wytyczonych celów,

  • Czynne prawo jazdy kat.B – warunek niezbędny,

  • Wysokie zdolności interpersonalne,

  • Umiejętność pracy w zespole i konstruktywne rozwiązywanie problemów,

  • Sumienność w wykonywaniu przydzielonych zadań,

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, mile widziane doświadczenie w zakresie SAP),

Oferujemy:

  • Stabilną, ambitna i interesującą pracę w międzynarodowej firmie,

  • Udział w procesie wzmacniania wizerunku firmy,

  • Ciekawe i motywujące zadania,

  • Przyjazną atmosferę,

  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków,

  • Motywujące wynagrodzenia oraz system premiowy,

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń