Key Account Manager (tektura falista lub lita)

  • Data publikacji:
  • 15-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Polska
  • Stanowisko:
  • Key Account Manager

Dzień dobry,

Obecnie dla naszego klienta z branży opakowań , poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Manager (tetura falista lub lita)

Teren działania: rynek niemiecki

Zakres obowiązków
  • Rozwój działalności handlowej na rynku niemieckim, poprzez pozyskiwanie nowych klientów

  • Identyfikacja potencjalnych partnerów z określeniem dostępnego potencjału zakupowego w różnych kategoriach opakowań z tektury falistej i litej

  • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami oraz prezentacja oferty

  • Pozyskiwanie zapytań ofertowych i przygotowanie ofert oraz pozyskiwanie informacji zwrotnej o ofercie

  • Nadzór nad realizacją zamówień i ewentualna koordynacja służąca właściwemu wypełnieniu zobowiązań wobec klientów

  • Monitorowanie rynku i pozyskiwanie wiedzy na temat działań konkurencji

  • Współpraca z działem finansowym w zakresie pozyskiwania danych finansowych oraz współpraca z innymi działami firmy

Wymagania
  • Min 5 letnie doświadczenie w branży sprzedaży opakowaniowej, opakowania z tektury falistej lub litej, w tym 3 letnie

  • doświadczenie na stanowisku KAM

  • Swobodna komunikacja w języku niemieckim

  • Znajomość technik sprzedaży,

  • Umiejętności negocjacyjne,

  • Znajomość produktu i branży opakowań z tektury falistej i/ lub litej

  • Wykształcenie wyższe techniczne/ekonomiczne

  • Umiejętność samodzielnego poszukiwania potencjalnych klientów

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Stałe wynagrodzenie wzbogacone o premię uzależnioną od osiąganych wyników i realizacji zadań

  • Możliwość rozwoju zawodowego i prowadzenia własnych projektów

  • Pracę w międzynarodowym środowisku biznesowym

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń