Arriva Polska Sp. z o.o.
ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55 000 pracowników. Arriva należy do Grupy Deutsche Bahn. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA AUTOBUSU

  • Data publikacji:
  • 27-07-2017
  • Miejsce Pracy:
  • EŁK, GIŻYCKO

Zadania:

• przejazdy na określonych trasach wg ustalonego grafiku
• prawidłowa odprawa pasażerów
• sumienne i terminowe rozliczanie się z utargów dziennych
• dbałość o powierzone mienie

Wymagania:

• posiadanie kwalifikacji uprawniających do kierowania autobusami tj. aktualne prawo jazdy kat. D
• świadectwo kwalifikacji
• zaświadczenie o niekaralności
• wykształcenie minimum zawodowe

Od kandydatów oczekujemy:

• dyspozycyjności
• uczciwości i rzetelności w wykonywaniu codziennych obowiązków pracowniczych,
• wysokiej kultury osobistej

Kandydatom oferujemy ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym

Zgłoszenia z dopiskiem w temacie maila „KIEROWCA Warmia i Mazury” proszę kierować na adres: rekrutacja@arrivabus.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 833)".