Agencja Pracy Koncepcja
OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

Kierowca autobusu miejskiego

  • Data publikacji:
  • 27-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

 Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

KIEROWCA AUTOBUSU – LINIE MIEJSKIE  I PODMIEJSKIE

Miejsce pracy: Niemcy,  92693 Eslarn

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
  • Umowę o pracę na czas określony (18 miesięcy z 6-miesięcznym okresem próbnym) z możliwością przedłużenia
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych.
  • Pracownicy wyjeżdżający za pośrednictwem naszego biura mogą korzystać  z bezpłatnych konsultacji prawnych ze strony zaprzyjaźnionej z nami kancelarii prawnej  z siedzibą w Niemczech. Prawnicy rozmawiają po polsku. Kontakt do kancelarii udostępniamy po przepracowanym pełnym miesiącu.
  • Wynagrodzenie: minimum 11,00 Euro brutto na godzinę przy gwarantowanych od 35 do 40 godzin pracy miesięcznie. Kursy w weekendy, dni wolne od pracy oraz święta płatne dodatkowo wg. niemieckiego kodeksu pracy.
  • Dieta za każdy przepracowany dzień: od 12 do 24 Euro netto (w zależności od kwalifikacji i poziomu znajomości języka niemieckiego).
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę: przez pierwsze 3 miesiące pracodawca pokrywa 50% kosztów zakwaterowania.
  • Przeszkolenie
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne.
  • Płatny urlop.
  • Wszystkie  świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec.

Obowiązki:

  • Przewóz osób na trasach miejskich, podmiejskich
  • Ewentualna sprzedaż biletów
  • Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem
  • Dbałość o powierzony sprzęt

Wymagania:

  • Podstawowa  znajomość języka niemieckiego, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Czynne prawo jazdy kat. D lub D+E, kod 95, karta kierowcy
  • Niekaralność
  • Doświadczenie w pracy jako kierowca autobusu – warunek obligatoryjny
  • Własny samochód (mile widziany)
  • Gotowość do podjęcia pracy w terminie od zaraz do maksymalnie  marzec 2018

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail.

AGENCJA PRACY KONCEPCJA

UL.PODWALE 62/2

50-010 WROCŁAW

Tel. 71 343 80 73, kom.690204470,  kom. 792 785 242, kom. 791080654

Jeżeli chcą mieć Państwo stały dostęp do nowych ofert pracy naszej firmy zapraszamy

do polubienia nas na facebooku:

Zapraszamy do naszego biura tłumaczeń www.tlumaczenia-koncepcja.pl

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.