Joanna
Dla Klienta zewnętrznego poszukuję

Kierowca autobusu miejskiego

Data publikacji:
11.9.2020
Miejsce Pracy:
Wrocław
Branża:
Transport / Spedycja
Stanowisko:
Kierowca Autobusu

Oczekujemy:
świadectwo kwalifikacji na przewóz osób kod 95
zaświadczenie o niekaralności z KRK nie starsze niż 3 miesiące
prawa jazdy kat.D
wykształcenia zawodowego
komunikatywnego języka polskiego
Obowiązki:
praca wg grafiku - praca zmianowa (2 zmiany), w tym również w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy
prowadzenie autobusu w komunikacji w aglomeracji wrocławskiej

Oferujemy:
niezbędne narzędzia pracy oraz ubranie robocze (nowe autobusy od 2016 roku; 9, 12 lub 18 metrów długości z automatyczną skrzynią biegów, strój służbowy wraz z butami)
umowa o pracę
wynagrodzenie składające się z podstawy + premii regulowanych
pakiet medyczny w firmie POLMED z nielimitowanym dostępem do specjalistów

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń