ABC Work

Kierowca C – Belgia

  • Data publikacji:
  • 08-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Kierowca C

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Kierowca C

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

  Kierowca C

Miejsce pracy: Horebeke, Belgia

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 13,75€/h (zmiana dzienna) / 17,88€/h (zmiana nocna)
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • zwrot pieniędzy za dojazd do Belgii do 150€
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • zorganizowane dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • premię za polecenia kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

  • Praca w dystrybucji. Rozwożenie frytek do sklepów i restauracji.
  • Wnoszenie frytek do sklepów i restauracji
  • Około 30/40 przystanków na jednej trasie

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku jako kierowca międzynarodowy
  • prawo jazdy C + kod 95 + karta kierowcy
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub francuskiego lub niderlandzkiego

Prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@abcwork.eu

Więcej aktualnych ofert pracy: www.abcwork.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”