Weronika Werker
Werker Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie branży HR. Jesteśmy pośrednikami w zatrudnieniu pracowników na rynku międzynarodowym, m.in. w Niemczech, Anglii i Irlandii.

Kierowca C+E 3/1 wywrotka Erfurt do 2000€

  • Data publikacji:
  • 04-06-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

KIEROWCY C + E

Miejsce pracy:  Niemcy/okolice Erfurtu

Nr Ref.: KT/UL/2019

Zadania:

  • przewóz produktów rolnych, ziaren, koksu, pasz, nawozów na naczepie typu „Walking Floor” lub wywrotce

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E na naczepie typu „Walking Floor”lub wywrotce,
  • znajomość j. niemieckiego umożliwiająca komunikację,
  • karta kierowcy + kod 95,
  • chęć podjęcia współpracy długoterminowej

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę odpisywaną bezpośrednio z pracodawcą niemieckim,
  • transport międzynarodowy
  • atrakcyjny system płacy – DO 2000€ na rękę + dodatki
  • praca od poniedziałku do piątku lub w systemie 3/1
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 784 462 419  lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: ww@werker.pl wpisując w tytule KT/UL/2019.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl