CE DRIVER

KIEROWCA C+E – firanka z wózkiem widłowym – system 2/1, 3/1 – Altenburg

  • Data publikacji:
  • 14-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Altenburg, Thüringen, Niemcy
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 2/1, 3/1 lub bez systemu
Rodzaj naczepy: firanka z wózkiem widłowym
Wynagrodzenie: podstawa 2300 € brutto + diety
Miejsce pracy: Altenburg, Thüringen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą lub tandemem typu firanka + wózek widłowy,
- przewóz materiałów budowlanych w trasach dalekobieżnych po Niemczech, Austrii i Czechach

Warunki zatrudnienia:
- zatrudnienie w systemach zjazdowych 2/1, 3/1 lub bez systemu,
- praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
- przeważają trasy dzienne, w ciągu miesiąca ok. 2-3 nocki,
- spokojna, dobrze zorganizowana praca,
- zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy biurze firmy (kuchnia, toalety, prysznice),
- możliwość wynajęcia pokoju do odpoczynku, łączny koszt ze śniadaniem wynosi 20 €,
- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
- odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
- wynagrodzenie jest zależne od systemu zjazdowego:
- w systemie 3/1 i bez systemu: podstawa 2000 € brutto + diety 14 lub 28 €,
- dodatek 150 € za każdy weekend (300 € miesięcznie),
- w systemie 2/1: obowiązuje stawka dzienna:
- 100 € brutto dla kierowców obsługujących tandem bez wózka widłowego,
- 110 € brutto dziennie dla kierowców obsługujących tandem z wózkiem widłowym,
- ponadto: dodatek za pracę w nocy 15-50 € miesięcznie,
- premie za ekonomiczną jazdę (100, 75 lub 50 €),
- premia za bezszkodową jazdę 40 € miesięcznie,
- zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
- uprawnienia na wózek widłowy,
- minimum roczne doświadczenie w transporcie ciężarowym,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy