CE DRIVER

KIEROWCA C+E – firanka – Zwickau

  • Data publikacji:
  • 14-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Zwickau, Sachsen, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • podstawa 2000 € + premie + diety
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: bez systemu

Rodzaj naczepy: firanka

Wynagrodzenie: podstawa 2000 € + premie + diety

Miejsce pracy: Zwickau, Sachsen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu firanka,
  • przewóz materiałów budowlanych w trasach po Niemczech

Warunki zatrudnienia:

  • praca od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami,
  • zatrudnienie w trasach dziennych,
  • maksymalnie 4- letnie ciągniki w standardzie Euro 6,
  • pojazdy wyposażone w zaawansowane systemy wspomagania,
  • zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy bazie firmy,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie podstawowe 2000 € brutto + diety 28 €,
  • premia za bezwypadkowość 100 € miesięcznie,
  • dodatki urodzinowe i świąteczne,
  • dodatek na paliwo 44 € miesięcznie,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w transporcie ciężarowym,
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego – warunek konieczny

Mile widziane:

  • uprawnienia na wózek widłowy lub dźwig

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy