CE DRIVER
KIEROWCA C+E - naczepa z wózkiem widłowym - Chemnitz

  • Data publikacji:
  • 02-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Chemnitz
  • Wynagrodzenie:
  • podstawa 2200 EUR + diety
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: bez systemu
Rodzaj naczepy: naczepa skrzyniowa z wózkiem widłowym
Wynagrodzenie: podstawa 2200 EUR + diety
Miejsce pracy: Chemnitz, Sachsen, Niemcy,

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą skrzyniową z wózkiem widłowym,
- przewóz materiałów budowlanych po Niemczech

Warunki zatrudnienia:
- praca od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami,
- wyłącznie dzienne trasy - ok. 9 godzin w ciągu dnia,
- co drugi tydzień zakończenie pracy w czwartek do godz. 16:00,
- dla zainteresowanych szkolenia z obsługi wózka widłowego,
- zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy bazie firmy,
- możliwość wynajęcia pokoju do odpoczynku - cena do negocjacji,
- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
- odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
- wynagrodzenie podstawowe 2200 EUR brutto + diety 12 lub 24 EUR,
- zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
- minimum roczne doświadczenie w transporcie ciężarowym,
- dobra znajomość języka niemieckiego do komunikacji z szefem i klientami firmy - warunek konieczny

Mile widziane:
- umiejętność obsługi wózka widłowego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: +48 784 310 200 lub na adres mailowy: a.lojowska@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 18:00 - 21:00
Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl.