KLAVER Sp. z o.o.
Kierowca CE Belgia – transport krajowy- rozładunek, załadunek towaru

Kierowca CE Belgia – transport krajowy- rozładunek

Data publikacji: 13-11-2023
Miejsce Pracy: Belgia
Wynagrodzenie: 0,00
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Poszukujemy kierowcy kat. C i E ze znajomością języka angielskiego lub holenderskiego

do pracy na terenie Belgii.

Wymagania:

- prawo jazdy kat. CE

- znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

- elastyczność i gotowość do pomocy w pracach produkcyjnych

- dobra kondycja fizyczna

Zakres obowiązków:

- transport towarów między wschodnią i zachodnią Flandrią

- załadunek i rozładunek elementów gotowych do transportu

- odbiór zamówień

- pomoc na magazynie/ produkcji

- pomoc przy wszelakich pracach

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- dodatek ARAB

- różnorodność wykonywanych prac

- możliwość podjęcia stałej współpracy

- pracę w godz. 6:30 – 16:00

Zainteresowała Cię ta oferta? Koniecznie zgłoś się do nas!

Dominika +48570 901033
Kamila +48570 901 414
Daria +48577 901 944

Klaver Sp. z o.o., certyfikat (KRAZ 18450)