Posrednictwo pracy Heinz Dommermuth
Pośrednictwo Pracy Alex - Job poszukuje do pracy osob zainteresowanych stanowiskiem kierowcy

Kierowca CE Kaufland Niemcy

  • Data publikacji:
  • 29-10-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Kassel KI
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Pośrednictwo pracy Alex - Job poszukuje osób zainteresowanych praca jako kierowca ciężarówki C+E dla dużej firmy logistycznej współpracującej dla Kauflanda.

Opis stanowiska

praca w systemie 3/1 l

rozwożenie towaru do wyznaczonych punktów

wspomaganie pracy przy załadowaniu i rozpakowaniu transportowanych materiałów

zabezpieczenie załadunku

dbanie o stan techniczny pojazdu i jego czystosc

Wymagania

czynne prawo jazdy kategorii lub C+E kod 95

karta kierowcy

umiejętność pracy w zespole

chęć do pracy, zaangażowanie

uczciwość i sumienność

Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia

umowę o pracę z niemiecka firma

pracę w przyjaznej atmosferze

możliwość rozwoju zawodowego

atrakcyjne wynagrodzenie.

zapewniamy zakwaterowanie

Codzienne diety

Ubezpieczenia, składki socjalne i emerytalne odprowadzane w Niemczech

Możliwość ubiegania się o Kindergeld oraz inne świadczenia socjalne