KIEROWCA C+E; Niemcy – okolice Koblencji / Frankfurt nad Menem; pracę w systemie 3/1 lub 2/1; Autotransportery

  • Data publikacji:
  • 04-10-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy – okolice Koblencji / Frankfurt nad Menem
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Werkservice poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

KIEROWCY C + E

Miejsce pracy: Niemcy – okolice Koblencji / Frankfurt nad Menem

Wymagania:

  • aktualne prawo jazdy CE z kodem 95 i karta kierowcy,
  • minimum roczne doświadczenie w zawodzie kierowcy C+E
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego / angielskiego
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy
  • doświadczenie na auto transporterach mile widziane

Obowiązki :

Praca dotyczy transportu dalekobieżnego krajowego, w przewożeniu głównie aut osobowych.

Oferujemy:

  • pracę w transporcie krajowym lub międzynarodowym;
  • pracę na Auto- transporterach
  • pracę w systemie 3/1 lub 2/1;
  • 3/1 - 2400,00 € netto + 36 € diety netto; 2/1 - 2200 € brutto + 14/48 € diety
  • pracę na nowoczesnych samochodach w prestiżowej i nastawionej na rozwój firmie;
  • niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi dodatkami;
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu;
  • pomoc pracodawcy w znalezieniu zakwaterowania;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 576175 003 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: ot@werkservice.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy na stronie: http://werkservice.eu/

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.