Innovative Transports Cars
Poszukujemy kierowców kat. B dla których jazda samochodem to nie tylko kręcenie kierownicą czy wciskanie gazu. Poszukujemy ludzi którzy swoją pasję i doświadczenie chcą połączyć z możliwością zarabiania więcej lub po prostu szukają dodatkowego zatrudnienia.

Kierowca kat. B

  • Data publikacji:
  • 14-03-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Wynagrodzenie:
  • 2 996 zł - 9 081 zł/mies. brutto
  • Stanowisko:
  • Kierowca

KIEROWCA KAT. B KRAKÓW

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za powierzone mienie
  • Dbanie o prawidłową eksploatację firmowego samochodu

Wymagania :

  • Prawo jazdy kat. B czynne min. 1 rok (warunek konieczny)
  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • Uczciwość i punktualność
  • Chęć efektywnej współpracy
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość języka polskiego na poziomie co najmniej dobrym - dotyczy obcokrajowców

Oferujemy :

  • Wynagrodzenie gwarantowane 2200 zł netto, system prowizyjny
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym) lub inny rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb
  • Grafik ustalony indywidualnie - system 12 h
  • Firmowy samochód Toyota Corolla Hybryda (2021r.)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wszystkie koszty eksploatacji po stronie firmy
  • Bezpłatną pomoc w uzyskaniu uprawnień
  • Brak ukrytych opłat i kosztów
  • Zwrot kosztów za badania lekarskie
  • Wsparcie 24/7 i pomoc kierowcom w takich sytuacjach jak np. awaria samochodu
  • Szkolenia wdrażające

Administratorem Państwa danych osobowych jest Innovative Transports Cars Sp. z o. o. Dane przetwarzane są na podstawie przepisów Ustawy Kodeks Pracy, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (dalej zw. RODO) w zakresie danych osobowych, wykształcenia, doświadczenia i umiejętności oraz na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a) RODO, jeśli taka zgoda została wyrażona. Celem przetwarzania danych jest przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego na stanowisko: kierowca. Dane przetwarzane będą do zakończenia okresu rekrutacyjnego w którym zostały zebrane lub po upływie 90 dni od dnia ich zebrania. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w Innovative Transports Cars Sp. z o. o. dostępne są pod adresem: biuro(małpa)itctaxi.pl lub w siedzibie Spółki.