KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kierowca Kat. C pilne - praca w Belgii - od zaraz

  • Data publikacji:
  • 30-03-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Kierowca C

Jesteś kierowcą Kat. C? Szukasz dobrze płatnej pracy?

Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Belgii.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

• ubezpieczenie zdrowotne

• terminowo wypłacane wynagrodzenie

• dobre warunki pracy

• zapewnione zakwaterowanie

Zakres obowiązków:

• Praca polega na dostarczaniu mrożonych produktów ziemniaczanych do restauracji, sklepów.

Wymagania:

• Znajomość języka Angielskiego

• Prawo jazdy Kat. C, karta kierowcy oraz KOD 95

Jesteś zainteresowany?

Koniecznie zgłoś się do nas!

Karol: +48 577 901 944

Karol: +48 570 901 088

Email: pracuj@klaverteam.com

Lub wyślij SMS-a - oddzwonimy do Ciebie!

Zapraszamy również do kontaktu na Skype, WhatsApp!

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )