Kierowca kategorii B

  • Data publikacji:
  • 12-09-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Poland
  • Stanowisko:
  • Kierowca

Poszukujemy kandydata na stanowisko kierowcy kategorii B do wykonywania przewozów na różne trasy.

Oferujemy:

Wynagrodzenie w pierwsze dwie tygodnie wynosi 220 złotych dziennie, a następnie 260 złotych dziennie (w zależności od doświadczenia, dni wolne również są opłacane).

Oficjalne zatrudnienie.

Samochód jest wyposażony we wszystko, co niezbędne dla komfortowej pracy kierowcy.

Obowiązki:

Przebieg trasy wynosi około 3000-4000 kilometrów na tydzień.

Wykonywanie przewozów na różne trasy.

Wymagania:

Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Uczciwość, niezawodność i punktualność są dla nas ważne.

Doświadczenie w przewozach mile widziane, ale rozważymy również kandydatów bez doświadczenia, ale gotowych do szybkiego nauki.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy i spełniasz wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV na adres transport881612341@gmail.com lub kontakt pod numerem +48881612341 Serhii. Możesz także napisać na platformach Viber, Telegram, WhatsApp: +380999046695. Czekamy na Ciebie!