Posrednictwo pracy Heinz Dommermuth

Kierowca samochodu ciezarowego C i C+E Niemcy Frankfurt

  • Data publikacji:
  • 25-02-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Frankfurt
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Pośrednictwo pracy Alex - Job poszukuje osób zainteresowanych praca jako kierowca ciężarówki C lub C+E dla dużego magazynu z artykułami spożywczymi na terenie Frankfurt nad Menem.

Opis stanowiska

  • rozwożenie towaru do wyznaczonych punktów
  • wspomaganie pracy przy załadowaniu i rozpakowaniu transportowanych materiałów
  • zabezpieczenie załadunku
  • dbanie o stan techniczny pojazdu i jego czystosc

Wymagania

  • Czynne prawo jazdy kategorii lub C lub C+E kod 95
  • Karta kierowcy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do pracy, zaangażowanie
  • Uczciwość i sumienność

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę z niemiecka firma
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zapewniamy zakwaterowanie
  • Codzienne diety
  • Ubezpieczenia, składki socjalne i emerytalne odprowadzane w Niemczech
  • Możliwość ubiegania się o Kindergeld oraz inne świadczenia socjalne