HR Contact
Dołącz do ogólnopolskiej sieci aptek i buduj swoją ścieżkę kariery z nami! Poszukujemy Kierownika Apteki do apteki w Mielcu.

Kierownik Apteki

  • Data publikacji:
  • 22-09-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Mielec
  • Stanowisko:
  • Manager

OPIS STANOWISKA

Nadzór nad funkcjonowaniem apteki.
Zarządzanie zespołem i dbanie o bardzo dobrą atmosferę pracy.

WYMAGANIA
Wykształcenie farmaceutyczne.
Uprawnienia do objęcia funkcji kierownika apteki.
Doświadczenie w zarządzaniu apteką i zespołem.
Znajomość programu KAMSOFT.

OFERUJEMY
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.

Zapraszamy do naszego zespołu! Aplikuj już dziś!
Skontaktuj się z nami jeżeli chesz poznać więcej szczegółów.
Miło nam będzie Ciebie poznać! https://bit.ly/2HmLVw1

Email: hello@hrcontact.co lub telefonicznie +17 773 68 34