Telekom Usługi Sp.z.o.o.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Projektu Gdańsk lub Szczecin

  • Data publikacji:
  • 17-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin
  • Stanowisko:
  • Account Manager

Telekom Usługi Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Spółka powstała w 2011, obecnie zatrudniamy ponad 300 osób. Naszym kluczowym partnerem jest Orange Polska. Tworzymy zespół specjalistów wysokiej klasy, wyróżnia nas wysoki standard usług i profesjonalizm w podejściu do Klienta. Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Projektu

lokalizacja: Szczecin lub Gdańsk

Zakres obowiązków

  • zarządzanie terminowym i jakościowym świadczeniem usług telekomunikacyjnych (utrzymanie sieci, instalacje, działania prewencyjne, drobne inwestycje na wyznaczonym terenie;
  • reprezentowanie firmy we współpracy z klientami kluczowymi oraz na zewnątrz (np. urzędy);
  • organizacja pracy rejonu i pracowników umożliwiająca osiągnięcie zakładanych celów operacyjnych i finansowych;
  • realizowanie wyznaczonych zadań zgodnie wytycznymi;
  • zarządzanie grupą podwykonawców w wyznaczonym terenie.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w zarządzaniu grupą pracowników -telekomunikacja lub pokrewne (warunek konieczny);
  • doświadczenie w nadzorze nad działaniem grup serwisowych będzie dodatkowym atutem;
  • wykształcenie średnie lub wyższe telekomunikacyjne albo pokrewne lub/i menadżerskie;
  • charyzma, zdolności przywódcze i umiejętność motywowania zespołu do realizacji celów;
  • inicjatywa, przedsiębiorczość, samodzielność;
  • doskonałe umiejętności negocjacyjne;
  • nastawienie na działanie skuteczne i konsekwentne;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę pełną wyzwań na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dużą samodzielność w działaniu
  • możliwość udziału w projektach międzynarodowych wewnątrz Grupy Kapitałowej
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • najbardziej zaangażowani i skuteczni pracownicy będą mieli możliwość budowania własnych zespołów projektowych dedykowanych do najciekawszych projektów.

Jeżeli w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym zamieszczone będą inne dane osobowe niż określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy i chce Pani/Pan, aby dane te były przetwarzane na cele rekrutacji lub jest Pani/Pan zainteresowana udziałem w przyszłych rekrutacjach, proszę umieścić w treści CV następujące klauzule. Wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie, ale pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na jej podstawie przed wycofaniem zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TELEKOM USŁUGI Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku, Trakt Św. Wojciecha 237D, 80-017, moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, innych niż wymagane przez Kodeks pracy, w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji przez okres 12 miesięcy od dnia wysłania zgłoszenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TELEKOM USŁUGI Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku, Trakt Św. Wojciecha 237D, 80-017 moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez TELEKOM USŁUGI Sp. z o.o. w okresie 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia aplikacyjnego.