Kierownik Utrzymania Ruchu

  • Data publikacji:
  • 11-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Dąbrowa Górnicza
  • Stanowisko:
  • Manager

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Obowiązki:
● Kontrola i nadzór utrzymania ruchu i infrastruktury technicznej.
● Zarządzanie podległym personelem.
● Wyznaczenie celów i kontrola ich realizacji.
● Optymalizacja kosztowa funkcjonowania Działu Utrzymania Ruchu.
● Zapewnienie niezawodnej pracy systemów bezpieczeństwa oraz nadzór nad
przestrzeganiem przepisów BHP.
● Kontrola systemów bezpieczeństwa, audyt procesów i procedur kryzysowych, audyty
techniczne.
● Monitorowanie i raportowanie odchyleń od planowanych założeń KPI.
● Optymalne zarządzanie gospodarką magazynową części zamiennych, narzędzi i umów
serwisowych.

Wymagania:
● Wykształcenie z zakresu: mechaniki, elektryki, automatyki.
● Znajomość maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, maszyn pakujących itp.
● Doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu maszyn w zakładzie produkcyjnym.
● Doświadczenie na stanowisku Maintenance Managera / Kierownika Utrzymania Ruchu.
● Wiedza ekspercka w branży UR.
● Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:
● Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
● Przyjazną atmosferę w miejscu pracy.
● Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu.
● Możliwość podniesienia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne.
● Motywacyjny system wynagrodzeń (premię uzależnioną od wyników).
● Świadczenia w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.
● Niezbędne narzędzia pracy.

Zachęcam do przesłania swojego aktualnego CV. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt ze mną. Pozdrawiam serdecznie.