KLAVER Sp. z o.o.
Elektryk przemysłowy - praca w Niemczech

Klaver- praca w Niemczech Elektryk

  • Data publikacji:
  • 12-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 1
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Jesteś elektrykiem przemysłowym ? Szukasz dobrze płatnej pracy?
Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• umowa o pracę na dłuższy okres
• stała opieka polskiego koordynatora
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• ubezpieczenie zdrowotne
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• zapewnione zakwaterowanie

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego – na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • Wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
  • Potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły
  • Doświadczenie na danym stanowisku
  • Zaangażowanie i chęć do pracy

Zakres obowiązków:

  • Prace w hali
  • Rzetelne wykonywanie powierzonych prac
  • Dbanie o instalacje elektryczne i maszyny będące na hali
  • Konserwacja, bieżące naprawy
  • Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów
  • Praca z szafą prądową

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :
Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!
Klaver sp. z o.o. al. Wolności 22/1, 42-200 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Klaver Sp. z o.o., Aleja Wolności 22/1, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń