Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Kolorysta - operator mieszalni farb

Kolorysta - operator mieszalni farb

  • Data publikacji:
  • 02-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • cała Polska
  • Stanowisko:
  • Operator

Dla naszych klientów, z branży opakowań, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kolorysta-operator mieszalni farb

Lokalizacja: cała Polska

Zakres obowiązków

● Recepturowanie i mieszanie farb drukarskich;

● Zamawianie farb i lakierów na podstawie planu produkcji;

● Ewidencja stanu magazynowego farb i lakierów;

● Obsługa spektrofotometru, densytometru oraz urządzeń pomocniczych w mieszalni farb;

● Nadzór parametrów roztworu nawilżającego;

● Opisywanie i zabezpieczenie oraz dystrybuowanie wykonanej produkcji zgodnie z zasadami przyjętymi w dziale;

● Współpraca z zespołem technologów oraz dostawcami materiałów niezbędnych do produkcji.

Nasze wymagania

● Znajomość programu InkFormulation Software

● Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok;

● Dobra organizacja pracy;

● Umiejętność współpracy i dobrej komunikacji z innymi pracownikami;

● Mile widziane: wykształcenie poligraficzne oraz doświadczenie w pracy z drukiem.

To oferujemy

● Pakiet świadczeń socjalnych;

● Pracę w międzynarodowej firmie;

● Pracę w firmie promującej kulturę organizacyjną nastawioną na ludzi, ich rozwój i współpracę;

● Szkolenia i szansę na rozwój zawodowy;

● Stabilne zatrudnienie.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń