HeadhunterTK

Komisjoner (magazyn spożywczy), dział suchy, 2 zmiany

Zarobki: do 1900 euro brutto|Niemcy, Malchow

Wymiar czasu pracy:

Pełny

Branża:

Logistyka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Oferujemy:

  • stawkę miesięczną nawet 1900 euro brutto;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • wsparcie polskojęzycznego team leadera na miejscu;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu 50 euro netto/m-c.;
  • system poleceń pracowniczych - 250 zł netto za polecenie znajomego;
  • zapewniamy obuwie robocze.

Zadania:

  • wyszukiwanie produktów na półkach;
  • kompletowanie towaru za pomocą skanera ręcznego;
  • paletowanie, etykietowanie;
  • transport towaru przy użyciu ręcznego wózka paletowego.

Wymagania:

  • doświadczenie na zbliżonym stanowisku;
  • gotowość do pracy na dziale suchym;
  • sumienność i motywacja do pracy;
  • mile widziany własny samochód;
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym;
  • od kandydatów nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!