. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:Komisjoner

KOMISJONER – okolice Kassel

  • Data publikacji:
  • 08-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • okolice Kassel
  • Wynagrodzenie:
  • 13,50 EUR brutto/h
  • Stanowisko:
  • Magazynier

OFERUJEMY:

  • Stawkę godzinową 13,50 EUR brutto/h
  • Ok. 168h pracy w miesiącu
  • Pomoc w organizacji transportu do Niemiec
  • Wsparcie polskich koordynatorów i brygadzistów
  • Polski zespół w pracy
  • Możliwość długotrwałej współprac

ZADANIA:

  • Zbieranie produktów spożywczych na wózek wg komunikatów w języku polskim na słuchawkach (pick by voice)
  • Praca na amajzie

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Chęć wyjazdu na dłużej
  • Sprawność fizyczna

Dlaczego warto pracować
jako komisjoner w okolicach Kassel?

  • wysoki standard zakwaterowania w 2-osobowych pokojach
  • aż do 300EUR premii efektywnościowej miesięcznie
  • dostęp do kantyny – dwudaniowy obiad za 3EUR

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • zakwaterowanie w mieszkaniach/ pokoje 2 osobowe
  • całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
  • pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Niemiec
  • ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe
  • opiekę medyczną Luxmed
  • możliwość zaliczek
  • ​wynagrodzenie wypłacane 10 dnia miesiąca

Gwarantujemy również:

  • 200 EUR brutto premii półrocznej (Urlabsgeld/ Weihnachtsgeld)
  • płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza
  • możliwość zmiany lokalizacji (do dyspozycji ponad 30 miejsc pracy w Niemczech)
  • możliwości zostania na dłużej – jeśli i Ty i my będziemy zadowoleni ze współpracy chętnie podpisujemy kontrakty na dłuższy okres
  • szkolenia i rozwój – zależy nam aby osoby, które chcą się rozwijać mogły to robić – więc jeśli interesuje Cię stanowisko Leadera lub Brygadzisty pomożemy Ci się rozwinąć
  • stabilne miejsce pracy – wiemy jak ważna jest stabilizacja i gwarancja pracy, szczególnie jak pracujesz za granicą – to też możemy zapewnić naszym dobrze pracującym pracownikom.

IDEAL WORK – to polska agencja pracy tymczasowej, która współpracuje z największymi dostawcami usług kurierskich w Europie oraz z firmami z branży produkcji, automotive, rolnictwa czy meblarskiej.

Przez lata naszej działalności na rynku niemieckim zapewniliśmy miejsca pracy tysiącom pracownikom z Polski. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i spróbuj swoich sił w pracy w Niemczech z IDEAL!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń