Rekrutacja Fr
Co powiesz na pracę dla jednej z największych sieci handlowych w Europie? Dla naszego zagranicznego klienta poszukujemy komisjonerów z uprawnieniami na obsługę wózków widłowych.

Komisjoner / Operator Wózka – Francja

  • Data publikacji:
  • 14-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Francja

Miejsce pracy: FRANCJA / okolice Paryża
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

TWOJE ZADANIA:

  • transport palet za pomocą wózka widłowego
  • komisjonowanie oraz pakowanie produktów spożywczych (w temperaturze pokojowej i/lub 2-4 st., i/lub -20 st.)
  • inne proste prace magazynowe

WYMAGAMY NIEWIELE:

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • doświadczenie na w/w stanowisku (mile widziane)
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego (mile widziana)

OFERUJEMY:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach lub mieszkaniach, w pełni wyposażonych, z dostępem do mediów/ internetu
  • Zwrot kosztów za dojazd do Francji
  • Pracodawca zwraca 50% karty transportu publicznego NAVIGO Pass
  • pomoc językowa koordynatora na terenie Francji
  • dodatkowe ubezpieczenie Generali, koszt 25 euro miesięcznie (opcjonalnie po stronie pracownika)
  • miesięczna pensja NETTO: ok 1500 euro / netto - bez premii i nadgodzin
  • premie wydajnościowe 100 - 300 euro / brutto
  • możliwość nadgodzin liczonych od 36 godziny w tygodniu - 25% premii, co daje 12,35 euro brutto/h
  • premia urlopowa (za niewykorzystanie urlopu płatnego) - 10% premii, co daje 10,86 euro brutto/h
  • premia za pracę w obniżonej temperaturze - od 100 -150 euro brutto miesięcznie (doliczone do wynagrodzenia)
  • premia końca misji - 10% premii, co daje 10,86 euro brutto/h
  • praca od poniedziałku do piątku (3 zmianowa)
  • weekendy wolne (chyba, że nadgodziny)
  • wynagrodzenie wypłacane do 10go każdego miesiąca

W razie chęci wzięcia udziału w rekrutacji, należy kontaktować się telefonicznie +48 501 750 122

BONUSY DLA CIEBIE I ZNAJOMYCH:

  • Dołącz do naszego programu "Polecaj i Zarabiaj"
  • Poleć nam znajomego do pracy za granicą i odbierz 500 zł!