Praca w Niemczech!

Komisjoner – pakowacz (praca dla każdego; idealna dla studentów, uczniów)

  • Data publikacji:
  • 08-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Wertingen
  • Wynagrodzenie:
  • 10500 PLN brutto
  • Stanowisko:
  • Pakowacz

Lokalizacja: Wertingen, Niemcy

Twój zakres obowiązków:
Komisjonowanie towarów za pomocą skanera
Kompletowanie przesyłek, pakowanie palet
Zbieranie zamówień
Pakowanie zamówień
Załadunek i rozładunek ciężarówek i kontenerów na palety i drobnicę
Ogólne czynności magazynowe
Wymagania:
Gotowość do pracy zmianowej
Mile widziane:
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Status studenta zaocznego lub ucznia (wynagrodzenie brutto równa się netto)

Oferujemy:

Niemiecką umowę o pracę na pełny etat
Wynagrodzenie 2 240,00 – 2 400,00 Euro brutto miesięcznie na początku – przy 160h pracy bez nadgodzin (14,00-15,00 Euro brutto/h)
Praca stacjonarna, na zmiany
Zapewniamy zakwaterowanie w pobliżu zakładu pracy
Możliwość dłuższej współpracy
Wsparcie koordynatora podczas zatrudnienia

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń