Concept Plus
Praca w Niemczech

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m)

Miejsce pracy Ibbenbüren

Dla naszego klienta z branży logistycznej poszukujemy Komisjonerów (k/m) i Pracowników magazynu (k/m) na niepełny etat lub Minijob.
Ogłoszenie kierujemy do osób mieszkających w Niemczech w okolicach miejscowości Ibbenbüren.

Zakres obowiązków:

  • Komisjonowanie i pakowanie ubrań oraz gadżetów
  • Skanowanie towarów
  • Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

  • Różnorodny zakres obowiązków
  • Nowoczesne miejsce pracy
  • Zatrudnienie w ramach Minijob lub niepełnego etatu
  • Wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ (od 1.04.2021 10,45 € brutto/h)
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:

  • Gotowości do pracy zmianowej w trzy dni w tygodniu
  • Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B oraz auto - wymóg konieczny

Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 814 400 972

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:

mp@cp-personal.com