Concept plus
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko

Komisjoner/pracownik magazynu praca DLA STUDENTÓW Niemcy

  • Data publikacji:
  • 30-06-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Burgwedel
  • Wynagrodzenie:
  • od 1200 euro/miesiąc netto
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Komisjoner/pracownik magazynu

BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Firma, dla której rekrutujemy, jest jednym z liderów w dziedzinie centrów logistycznych w Europie, posiadając 178 siedzib w 15 krajach. Od pięciu pokoleń zajmuje się skutecznie usprawnianiem procesów logistycznych dopasowanych do rosnących wymagań klientów.
Już dziś możesz zostać jej częścią!

Miejsce pracy Burgwedel koło Hannoveru

Zakres obowiązków:
  • Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
  • Skanowanie towarów
  • Inwentaryzacja
  • Ogólne prace magazynowe
Oferujemy:
  • Różnorodny zakres obowiązków
  • Nowoczesne miejsce pracy
  • Wynagrodzenie w wysokości 10,15 euro brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
  • Studenci są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne
  • Komfortowe zakwaterowanie
Wymagania:
  • Gotowości do pracy zmianowej
  • Sprawnego zapamiętywania liczb
  • Samodzielności, dokładności
  • Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy mile widziane
Concept Plus Sp. z o. o.
Biuro Lublin
ul. 3 Maja 7/ Lok.1
20-078 Lublin
+48 505 865 179
kp@cp-personal.com