Obecnie dla naszego klienta z branży dźwigowej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konserwator urządzeń dźwigowych.

Konserwator urządzeń dźwigowych

  • Data publikacji:
  • 24-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław
  • Wynagrodzenie:
  • 7000-9000
  • Stanowisko:
  • Serwisant

Twój zakres obowiązków:

  • Montaż, odbiór i rozruch urządzeń transportu bliskiego (dźwigi, schody ruchome, podesty różnych producentów)
  • Serwis urządzeń transportu bliskiego
  • Pomiary elektryczne
  • Wizje lokalne w miejscu montażu, sprawdzanie warunków przygotowania pod montaż
  • Przygotowywanie dokumentacji z przebiegu montażu

Od Ciebie oczekujemy:

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Prawo jazdy kat. B

Dla Ciebie oferujemy :

  •  Praca od poniedziałku do piątku (7:00-15:00)
  • Umowę o pracę i zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy
  • Wynagrodzenie miesięczne w zależności od posiadanego doświadczenia
  • Pełne wdrożenie do pracy
  • Różnorodność projektów – praca z urządzeniami różnych producentów
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

KRAZ 21500 ( nie jest ofertą pracy tymczasowej)

Zainteresowanych prosimy o podesłanie CV

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

- do CV ze zdjęciem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez NL Work Service Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Chorzowska 150. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez NL Work Service Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Chorzowska 150.

- do CV bez zdjęcia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez NL Work Service Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Chorzowska 150”.

Administratorem danych osobowych jest NL Work Service Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Chorzowska 150. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Państwa dobrowolną zgodę. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą również udostępniane potencjalnym pracodawcom (kontrahentom spółki) oraz w celach kontaktowych. Podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Dane nie będą przekazywane do państw spoza UE.

Informujemy ponadto, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych osobowych (na których przetwarzanie wyraziła Pani/wyraził Pan zgodę) do innego administratora danych. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzoru oraz cofnięcie – w każdym czasie - zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Okres retencyjności danych wynosi 6 miesięcy.