JobSupply Polska Sp. z .o.o.

Konserwator urządzeń dźwigowych / monter wind

  • Data publikacji:
  • 09-08-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Kopenhaga, Dania

Zakres obowiązków:
Wszelkie prace związane z montowaniem dźwigów osobowych. Montaż kabli, silników, paneli, okablowania elektrycznego, drzwi etc.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • rozpoczęcie pracy od zaraz  – możliwość długotrwałej współpracy,
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
  • umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
  • ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,
  • możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK / tydz.,
  • opieka koordynatora,
  • wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.,
  • pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (koszt odciągany z wynagrodzenia),
  • 12.5% dodatku urlopowego do każdej przepracowanej godziny,

Oczekujemy:

  • udokumentowanego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku przy montażu wind -min 5 lat,
  • mile widziane uprawnienie do pracy na wysokości,
  • mile widziane uprawnienia do montażu rusztowań § 13,
  • min. komunikatywnej znajomości j. angielskiego – dodatkowy atut,
  • uprawnienia na wózki widłowe, Reachtruck, Manitu itp. – jako dodatkowy atut.
  • prawo jazdy kat. B ( B+E mile widziane)

Wymagane dokumenty:

•CV
•Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy , referencje itp.

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim z podaniem numeru referencyjnego M-w/ 07/ Kopenhaga  na adres e-mail info@jobsupply.pl