Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Konstruktor opakowań

Konstruktor opakowań

  • Data publikacji:
  • 09-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Polska, Środa Wielkopolska
  • Stanowisko:
  • Konstruktor

W związku z rosnącymi potrzebami naszego partnera z obszaru produkcji opakowań, poszukujemy osoby do pełnienia funkcji:

Kontruktor opakowań

Miejsce pracy: okolice Środy Wielkopolskiej

Zakres zadań:

● Kreowanie innowacyjnych projektów opakowań i stoisk z wykorzystaniem różnorodnych materiałów, w tym tektury falistej.

● Opracowywanie rysunków technicznych, umożliwiających precyzyjne oszacowanie i wycenę narzędzi.

● Realizacja prototypów w oparciu o wizualizację cyfrową.

● Udzielanie wsparcia technicznego klientom w kwestiach konstrukcji opakowań i stoisk.

● Efektywna współpraca z działami produkcji oraz sprzedaży.

Wymagania:

● Znajomość środowiska pracy w programie CAD (preferowany ArtiosCAD).

● Kompetencje w zakresie rysunku technicznego.

● Mile widziane doświadczenie w obszarze projektowania opakowań, ale istnieje możliwość nauki.

● Umiejętność efektywnej pracy zespołowej oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

● Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

● Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń