Nowoczesne, zdalne Call Center, w którym pracują młodzi i dynamiczni ludzi tak przedstawia się w liczbach: 21państw, z których pochodzą nasi klienci +199 pracowników, których zatrudniamy 302 średnia dzienna liczba generowanych leadów 317 klientów skorzystało już z naszych usług Te liczby robią wrażenie? Tak wiemy, ale nie zatrzymujemy się w zachwycie, lecz wciąż idziemy do przodu. Dlatego chcemy wzmocnić nasze zespoły o kolejne osoby, które wesprą nas w realizacji strategii rozwoju. Poszukujemy Telemarketera do Call Center.

Konsultant Telefoniczny

  • Data publikacji:
  • 25-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • zdalna
  • Wynagrodzenie:
  • 4200-8000 zł brutto
  • Stanowisko:
  • Konsultant Telefoniczny
Twój zakres obowiązków
  • aktywne pozyskiwanie klientów przez telefon,

  • realizowanie założonych celów sprzedażowych indywidualnych i grupowych,

  • ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Nasze wymagania
  • dostępność 40h tygodniowo - praca w pełnym wymiarze czasu,

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego, dobra dykcja i wymowa,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • otwartość i pozytywne nastawienie, odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań,

  • samodzielność i samodyscyplina - pracujemy w 100% zdalnie stawiamy na zaufanie, a nie na kontrolę,

  • własny sprzęty – komputer/laptop, słuchawki z mikrofonem oraz stabilne łącze internetowe.

To oferujemy
  • na start umowę zlecenie na 3 miesiące, umowę o dzieło lub kontrakt b2b – Ty decydujesz,

  • szkolenie stanowiskowe i narzędzia do pracy – już nasza w tym głowa, aby to zapewnić !

  • prowizja zależna od wyników - im więcej sprzedajesz, tym więcej zgarniasz prowizji,

    • praca 100% zdalna - wszystko odbywa się wygodnie w Twoim domu – aplikacja, rekrutacja i praca,

    • nie musisz posiadać doświadczenia – oferujemy możliwość nauki sprzedaży razem z nami,

    • jasno określone ścieżki rozwoju oraz możliwości awansu w ramach danej struktury lub projektu.