Selekt
Kontrola jakości / selekcja komponentów - praca dla uczniów i studentów

  • Data publikacji:
  • 05-10-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Tytuł stanowiska: Kontroler jakości

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice (przy granicy z Bielskiem)

Firma: Selekt

Praca od poniedziałku do piątku na 1 zmianę.

Obowiązki:

Selekcja, naprawa i kontrola jakości komponentów wykonanych z tworzyw sztucznych w oparciu o instrukcję pracy.

Wymagania:

- dobry wzrok (selekcje są głównie wzrokowe i często polegają na wykryciu i znalezieniu drobnych różnic)

- sprawność manualna

Mile widziane:

- status studenta/ucznia

Oferujemy:

- pracę w młodym i zgranym zespole

- 19,70zł - 21,50 brutto/h

- umowę zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem: 730 285 707, przesyłanie CV na rekrutacja@selekt.info lub aplikowanie: https://selekt.traffit.com/public/an/VER3PQ==