Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kontrolera Jakości

Kontroler Jakości

  • Data publikacji:
  • 01-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Dobra (okolice Szczecina)
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

 Opis stanowiska:

  • Obsługa urządzeń elektrycznych – dokładne, terminowe oraz fachowe sprawdzanie produktów gotowych;
  • Ścisła współpraca z działem produkcji;
  • Odczytywaniedokumentacji produkcyjnej;
  • Wypełnianie raportów jakości;
  • Dbanie o porządek zgodnie z standardami firmy.

Wymagania:

  • Uprawnienia elektryczne SEP: E co najmniej do 1kV - wymóg konieczny;
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku elektrycznym (preferowane kierunki powiązane z elektrotechniką);
  • Umiejętność i doświadczenie w posługiwaniu się podstawowymi przyrządami pomiarowymi wielkości elektrycznych;
  • Umiejętność czytania prostych schematów elektrycznych i rysunków technicznych;
  • Ogólna znajomość obsługi komputera (MS Windows, pakiety biurowe Mc Office);
  • Sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

  • Ogólna wiedza w zakresie zasady działania transformatorów, trójfazowych;
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczno - ruchową;
  • Doświadczenie w pracy w dziale Kontroli Jakości;
  • Dyspozycyjność – praca w systemie dwuzmianowym.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Terminowe wynagrodzenie;
  • Ciekawą pracę w środowisku międzynarodowej firmy produkcyjnej;
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • Benefity pozapłacowe.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń