APA Solutions
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy – producenta świeżej żywności funkcjonującego od ponad 20 lat na rynku polskim poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator ds. planowania produkcji.

Koordynator ds. planowania produkcji.

  • Data publikacji:
  • 07-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Raszyn
  • Wynagrodzenie:
  • 9000-12000/miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Główne zadania: Przygotowywanie planów produkcji krótko i długoterminowych (praca w SAP, MS Excel), Harmonogramowanie i planowanie przestrzenne produkcji, Monitorowanie i analiza poziomu zapasów wyrobów gotowych, Przygotowywanie prognoz sprzedaży krótko i długoterminowych celem oszacowania zapotrzebowania na surowce i materiały do produkcji (praca w SAP, MS Excel), Nadzór nad terminową realizacją planów produkcyjnych, Planowanie załadunków i wysyłek do dystrybutora logistycznego, Realizacja planu zgodnie z przestrzeganiem zasad BHP, norm jakościowych, terminowości, efektywności oraz obowiązujących w firmie procedur, instrukcji i standardów, Współpraca z poszczególnymi działami firmy: produkcja, sprzedaż, zakupy, w zakresie ustaleń produkcyjnych, Analiza realizacji planu produkcji i raportowanie wyników w uzgodnionej formie i czasie, Podejmowanie projektów wdrożeniowych i optymalizacji, Opieka nad danymi materiałów w ewidencji SAP (tworzenie marszrut technologicznych, zestawień BOM-ów etc.), Dbałość o poprawność i terminowość przekazywanych danych, sprawna realizacja powierzonych zadań Oczekiwania: Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu zarządzania produkcją lub logistyką, Co najmniej 3-letnie doświadczenie w planowaniu produkcji w firmie produkcyjnej z branży spożywczej, Znajomość zasad funkcjonowania gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie, Bardzo dobra znajomość MS Office, znajomość SAP, Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, Analityczne myślenie i zdolność szybkiego podejmowania decyzji, Bardzo dobra organizacja własnej pracy, Samodzielność, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole, Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności Pakiet socjalny (opieka medyczna, dofinansowanie dojazdu do pracy, bony, karta sportowa i inne) Przyjazną atmosferę pracy i otwartą komunikację Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w rozwijającym się zakładzie