FABRYKI MEBLI

Koordynator Projektów w obszarze HR (praca hybrydowa) - Fabryki Mebli "FORTE" S. A.

  • Data publikacji:
  • 10-12-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Ostrów Mazowiecka
  • Stanowisko:
  • Manager

Koordynator Projektów w obszarze HR (praca hybrydowa) - Fabryki Mebli "FORTE" S. A.

Fabryki Mebli "FORTE" S. A. z oddziałem w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko: Koordynator Projektów w obszarze HR (praca hybrydowa)

Miasto: Ostrów Mazowiecka

TWOJE ZADANIA:

Koordynowanie realizacji projektów digitalizacji w obszarze HR w systemie SAP

Zapewnianie sprawnego procesu realizacji projektów

Nadzór nad prawidłowym planowaniem i wykorzystaniem zasobów w projektach,

Nadzór nad harmonogramami prac i wdrożeniami projektów

Wdrażanie usprawnień do procesów HR, w celu efektywnego funkcjonowania projektów

Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań projektowych

TWÓJ PROFIL:

Wykształcenie wyższe

Doświadczenie w projektach digitalizacji procesów HR, np. e-teczka, samoobsługa pracownicza

Znajomość procesów HR

Znajomość programu SAP moduł HR

Praktyczna umiejętność wykorzystania metod i narzędzi zarzadzania projektami

Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint)

Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne

Wysoka orientacja na wynik i proaktywna postawa

Dobra znajomość języka angielskiego

CO OFERUJEMY:

Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym "Żółty Słonik" dla dzieci pracowników

Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku

Bony noworoczne dla dzieci pracowników

Program poleceń pracowniczych

Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover

Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=002f676bc84947cfb5c8a3be5ab77f98