FOODjobs Sp. z o.o.

Koordynator Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie

ZADANIA:

  • Kierowanie i kontrolowanie prac wykonywanych przez firmy zewnętrzne – uzgadnianie szczegółów technicznych, zapewnienie wsparcia
  • Planowanie, przydzielanie i rozliczanie zadań firm zewnętrznych oraz pracownika w dziale UR
  • Przygotowywanie raportów tygodniowych w celu monitorowania prac działu Utrzymania Ruchu – nadzór na planowymi przeglądami
  • Tworzenie reguł i procedur w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracy, jakości oraz ciągłości produkcji w dziale Utrzymania Ruchu.
  • Opracowywanie standardów pracy oraz aktywny udział we wdrażaniu standardów TPM
  • Udział w spotkaniach produkcyjnych poszczególnych działów w celu zapoznania się z bieżącymi problemami i przekazanie do pozostałych pracowników UR.
  • Nadzór nad zasobami magazynem narzędzi
  • Nadzór nad niezbędnymi częściami zamiennymi, weryfikowanie maszyn krytycznych oraz aktualizowanie zapasów części zamiennych w magazynie.
  • Kontakt z dostawcami części zamiennych, części eksploatacyjnych, firmami zewnętrznymi zbieranie ofert, kompletowanie, zgłaszanie zapotrzebowania
  • Komunikacja z pozostałymi działami: produkcji, technologii, kontroli jakości, transportu wewnętrznego w celu sprawnego rozwiązania zadania / problemu.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe, kierunki: automatyka, robotyka, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności analizy problemów technicznych i czytania dokumentacji technicznej,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych, umiejętności liderskich oraz bardzo dobrej organizacji pracy: samodzielność, zaangażowanie, operatywność

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Realny wpływ na rozwój organizacji, rzeczywista możliwość tworzenia działu UR
  • Dynamiczna możliwość awansu stanowiskowego, przewidziana jest możliwość awansu na stanowisko z-cy kierownika produkcji
  • Narzędzia niezbędne do pracy: telefon, laptop,
  • Premie kwartalne