Quality Consulting
Kosmetyczka/ Kosmetolog- bez doświadczenia

  • Data publikacji:
  • 04-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Ustroń
  • Stanowisko:
  • Kosmetyczka

Kosmetyczka / Kosmetolog - praca od zaraz

Miejsce Pracy: Cieszyn

Mile widziana osoba po technikum kosmetycznym.
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA !

Opis stanowiska :

- wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych twarzy i ciała.

WYMAGANIA :

- wykształcenie kierunkowe- min technikum kosmetyczne
- doświadczenie mile widziane - ALE NIE WYMAGANE
- chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
- dbałość o czystość i sterylność w salonie

Oferujemy:

- wynagrodzenie składające się z dwóch składowych:
podstawa + prowizja
- uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach
- stała i stabilną pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv na adres mailowy praca.qc@gmail.com lub za pośrednictwem portalu .

Zapraszam również do kontaktu telefonicznego 513659148.

KRAZ - 27334