Randstad Polska
Poszukujemy osób, które posiadają doświadczenie w dziale finansowo - księgowym, zaawansowaną znajomość programu Excel, prawo jazdy kat. B oraz umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie B2. Jeśli Twoje kompetencje łączą w sobie te 4 aspekty, złóż swoje CV! Nie zwlekaj, czekamy właśnie na Ciebie!

Księgowa

Oerujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bezterminową umowę po okresie próbnym
  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w świetnej atmosferze
  Zadania:
  • współpraca z kontrahentami w zakresie obsługi rozrachunków
  • bieżące śledzenie zmian prawnych
  • weryfikacja i księgowanie faktur towarowych i kosztowych
  • przygotowywanie miesięcznych raportów dot. stanów magazynowych i obrotów oraz innych raportów i analiz
  • zbieranie i prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników
  • wystawianie faktur
  • współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym
Oczekujemy
  • wykształcenia min. średniego, a preferowane będzie wyższe z obszaru finansów
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 (średniozaawansowanym)
  • posiadania prawa jazdy kat. B
  • zaawansowanej znajomości programu Excel
  • doświadczenia na stanowisku w dziale księgowości