Agnieszka Möller

Kucharz

  • Data publikacji:
  • 21.7.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Oldenburg-Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 15 Euro brutto/h plus napiwki
  • Branża:
  • Gastronomia / Hotelarstwo / Turystyka
  • Stanowisko:
  • Kucharz / Kucharka

Firma QuickJobs.de obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Oldenburg/ Niemcy

 Poszukujemy: Kucharz

 WYMAGANIA:

-podstawowa znaj. j. niemieckiego

-doświadczenie w pracy jako kucharz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-przygotowywanie potraw

-dbanie o porządek w miejscu pracy

OFERUJEMY:

-zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach

-praca od zaraz, na cały etat, na czas nieokreślony

-wynagrodzenie 15€/h Brutto, ok.1.650€ netto + napiwki

-zatrudnienie na cał etat 40 godz./tyg. od 14:00-23:00

-praca od śr.-niedz. (1-2 dni wolnych)

-możliwe nadgodziny

-zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach-----

-zakwaterowanie (pokój 1-os.) zapewnia pracodawca, koszt (ok.200 €) pokrywa pracownik

-opłata za posiłki w restauracji (3€ za posiłek)

WYMAGANIA:

-podstawowa znajomość j. niemieckiego

-min. 1-roczne doświadczenie w pracy jako kucharz

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:

agnieszka@quickjobs.de

lub podanie numeru tel.- oddzwonimy

W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń