PF-Gruppen
Praca dla kucharza - Dania

Kucharz - Dania

  • Data publikacji:
  • 11-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Dania
  • Wynagrodzenie:
  • 8000-9000zl brutto
  • Stanowisko:
  • Kucharz / Kucharka

Informacje

  • Pracownik restauracji - kucharz
  • Numer oferty G-200
  • Rozpoczęcie pracy: od zaraz
  • Zakończenie prac: praca na stałe z możliwością urlopu
  • Ilość wakatów: 6
  • Lokalizacja: wyspa Zelandia, miejscowości Slagelse, Roskilde, Ringsted, Holbæk

Oczekujemy

  • Znajomość języka angielskiego
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kucharz
  • Doświadczenie w pracy w restauracji za granicą

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie posiłków w restauracji: kanapki, sałatki, desery, burgery i wiele innych
  • obsługa urządzeń kuchennych,
  • prace magazynowe, uzupełnianie zapasów,
  • prace porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracji

Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 8500 PLN

7500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

Zapraszam do wypełnienia formularza aplikacyjnego