Kucharz Kelner Cypr

poszukujemy kucharzy i kelnerów na sezon letni, miejsce pracy: Cypr

Główne zadania:
kucharz: przyrządzanie gorących posiłków z karty,
kelner przyjmowanie zamówień i obsługa klienta na sali
 praca w restauracjach i hotelach w cypryjskich kurortach

Wymagania:
doświadczenie
Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
Miesięczne wynagrodzenie netto: 1200-1800 Euro Netto miesięcznie - na rękę + napiwki
pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie wiadomości prosimy umieścić:

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń