Cekal Recruitment Ltd
Kucharz praca Szwecja

Oferta pracy w Szwecji

Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy powstałą w 2013 roku która zajmuję się rekrutacją personelu do pracy w całej Uni Europejskiej. Obsługujemy wiele branż. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy.

OPIS STANOWISKA
Praca w hotelach 3-5 gwiazdkowych położonych w różnych turystycznych miejscowościach. Hotele szukają kucharzy różnych kategorii. Jeżeli pracowałeś/aś poprzednio jako kucharz zapraszamy do współpracy.

WYMAGANIA
- doświadczenie
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- chęci do pracy

NASZA OFERTA
- wynagrodzenie 160 SEK/h brutto + napiwki
- zatrudnienie bezpośrednio przez hotel na szwedzkiej umowie o pracę ( nie agencja pracy tymczasowej)
- zakwaterowanie obok hotelu w pokojach jednoosobowych koszt 1000 SEK miesięcznie ze wszystkimi rachunkami. Pokoje z łazienkami.
- zapewnione darmowe śniadania oraz możliwość taniego zakupu posiłku w hotelu ( 50 SEK za posiłek)
- wypłaty miesięczne
- kontrakt na 3- 6-12 miesięcy

SPOSÓB APLIKOWANIA
CV w j. angielskim wraz ze zdjęciem na adres kontakt@cekal.pl w tytule kucharz Szwecja