Centrum Jezykowe Konik
Kwietniowe oferty dla opiekunek bez znajomości języka

Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz
www.pracadlaopiekunek24.pl
Oferuje LEGALNE i BEZPIECZNE zatrudnienie w Opiece na terenie Niemiec (oferty bez znajomości języka).

Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem
,, Pracodawca Godny Zaufania".
Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!!

Pracuj jako Opiekun osób starszych i ucz się języka niemieckiego.
Zaopiekuj się seniorką lub seniorem, osobami samotnymi lub małżeństwami.
Spędź Święta na terenie Niemiec i otrzymaj dodatkowe BONUSY

Termin wyjazdu:
- od KWIETNIA na  6 lub 8 tygodni
(wyjazdy odbywają się codziennie z miejsca twojego zamieszkania).

Zakres obowiązków:
prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy, pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach, ubieranie, mycie, karmienie, wspólne spędzanie czasu, gry, zabawy, spacery.

Wymagania:
- doświadczenie w opiece (akceptujemy doświadczenie w rodzinie, wśród bliskich osób).
- dobry stan zdrowia
- chęci do pracy

Oferujemy:
- Codzienne wsparcie osoby ze znajomością języka niemieckiego.
- Legalne i bezpieczne zatrudnienie
- Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- Jasne i klarowne zasady współpracy, bez haczyków czy niezrozumiałych umów.
- Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
- Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50 EURO
- 400 zł brutto przy drugim wyjeździe z naszą firmą oraz ciągłość w zatrudnieniu i ubezpieczeniu
- Podwójne diety i premie na Święta !!!
- Transport oraz zwrot kosztów podróży
- Opiekę i stałe wsparcie polskojęzycznego koordynatora na terenie Niemiec i Polski
- Nie pobieramy żadnej prowizji

W swojej ofercie posiadamy również oferty pracy w opiece ze znajomością języka niemieckiego na poziomie:
podstawowym, komunikatywnym, dobrym i bardzo dobrym.
(wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka niemieckiego i warunków pracy).

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie:

Zadzwoń, zarejestruj się i poznaj aktualne oferty pracy.
694712903
LUB
- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)

CJ KONIK
ul.Słowiańska 17/1 I piętro
67-200 Głogów
pracujemy w dni robocze od 8 do 16