ABC Work
ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia. Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Lakiernik przygotowawczy

LAKIERNIK PRZYGOTOWAWCZY

  • Data publikacji:
  • 10-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Heerhugowaard, Oss, Nijmegen ,Den Bosh, Dordrecht, Aachen
  • Wynagrodzenie:
  • €575-600 tygodniowo
  • Stanowisko:
  • Lakiernik

Opis stanowiska:

  •  Przygotowanie uszkodzonych aut przed lakierowaniem,
  • Maskowanie,
  • piaskowanie,
  • szlifowanie,
  •  Umiejętność podstawowego lakierowania będzie dużym plusem.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie €575-600 tygodniowo
  • Darmowe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy i auto

Wyślij cv na adres info@abcwork.eu lub skontaktuj się z nami pod numerem +48 570 221 444