ABC Work

Lakiernik samochodowy (2400€/mc) – Hanower, Niemcy

  • Data publikacji:
  • 06-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Lakiernik Samochodowy

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku lakiernik samochodowy.

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

LAKIERNIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Hanower

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości ok. 2400€ netto/mc
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata
  • premie za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

  • malowanie punktowe nowych samochodów (niewielkie wgniecenia, wybrzuszenia, wady lakieru)
  • obróbka powierzchni, lekkie szlifowanie przed malowaniem (bez wypełnienia)
  • malowanie pistoletem airless lakierami wodnymi, malowanie, pokrywanie powierzchni bezbarwnym lakierem
  • polerowanie i przygotowanie do przekazania kontroli jakości

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy z blenderem punktowym (mile widziane)
  • gotowość do pracy zmianowej

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”