Fidenti Personal GmbH
Fidenti Personal zostało założone w 2015 r jako agencja pracy na niemieckim rynku usług HR, realizującym różnorodne projekty w zakresie pracy stałej i tymczasowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji. Zachęcamy do złożenia aplikacji i zapraszamy do współpracy!

LAMINIARZ - FORMIERZ TWORZYW SZTUCZNYCH / NIEMCY (BREMA)

  • Data publikacji:
  • 19-07-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy / Brema
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji
Prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Laminator - Formierz tworzyw sztucznych / Niemcy (Brema)

  Miejsce pracy: Niemcy / okolice Bremy

Obowiązki:

  •   budowa modeli i kopyt
  •   budowa i regeneracja form
  •   laminowanie ręczne
  •   laminowanie metodą infuzji / vakuum
  •   nakładanie żelkotu
  •   montaż (nawiercanie, wycinanie, skręcanie, itd)
  •   prace wykończeniowe (finish) - naprawy uszkodzeń, zaprawki, szlifowanie, polerowanie

Wymagania:

  •   doświadczenie w zawodzie jako laminiarz
  •   doświadczenie w pracy z żelkotem i topkotem
  •   doświadczenie przy obróbce i wykończeniu
  •   w wysokim stopniu dokładność, zaangażowanie i niezawodność
  •   zdolność pracy zespołowej

Oferujemy:

  •   atrakcyjne wynagrodzenie + dieta
  •   35% zamiast 25% dodatku za nadgodziny przepracowane tygodniowo
  •   stała praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  •   pomoc w sprawach urzędowych i w  zakwaterowania
  •   zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki pracodawca (nie w delegacji)
  •   składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
  •   możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  •   możliwość robienia nadgodzin