Marta
Laminiarz- praca w Niemczech – atrakcyjne wynagrodzenie!!!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy:

Laminiarz

Zakres obowiązków:

  • laminowanie ręczne
  • produkcja kompozytów z carbonu (włókna węglowego)
  • prace wykończeniowe na finiszu produkcji
  • szlifowanie, szpachlowanie

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • możliwość pracy nawet na stałe
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:

  • Udokumentowane minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane, ale niekoniecznie
  • Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy i własny samochód
  • Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność

Jedna firma a tak wiele możliwości !

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem
Laminiarz   - oddzwonimy do Ciebie !!!

Kontakt:

Marta  tel. +48 577 901 944 mail: rekrutacja@klaverteam.com